








2 880 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Swallow |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота профілю шини | 90 |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 100 мм |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Безпечна шина | 1 |
| Діаметр колеса/диска | 19" |