

900 ₴
Акумулятор 12V 5Аһ 12N5L-BS 120/60/130 мм (гелевий) вузький
Гелеві акумулятори надзвичайно затребувані з-за своєї практичності і надійності. Наша компанія рада запропонувати вам якісні АКБ за вигідними цінами з оперативною доставкою. Зокрема рекомендуємо звернути увагу на гелевий акумулятор АУДО.
Важливо знати
Швидкість заряду в 2,5 рази більше порівняно з свинцево-кислотними батареями.
Корпус виготовлений з якісного матеріалу, якому не страшні низькі температури.
Акумулятор відрізняється стійкістю до різних вібрацій і випадкових ударів.
Показники розряду і стартової потужності високі, а внутрішній опір низьке.
Чому з нами вигідно співпрацювати?
На всю нашу продукцію є сертифікати якості.
Асортимент товарів для мопедів, скутерів та мотоциклів великий.
Надаємо грамотні консультації при виборі продукції.
Доставка виконується по всій Україні в найкоротші терміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мопед, Скутер |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |