





1 845 ₴
Покришка 4.60-17 Шиповка ZM-422/ UN-422 / KROSS ТТ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SRC |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 90 |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 120 мм |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Призначення | Офроуд/Мотокрос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 17" |