



1 710 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SRC |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |